Na co se nás často ptáte

S nano autokosmetikou nemám žádné zkušenosti. Jak začít?

Není to žádná věda. Aplikaci nano autokosmetiky zvládne opravdu každý bez zkušeností. Jednoduše si v příslušné kategorii vyberete produkt, o který máte zájem. Při aplikaci postupujete dle přiloženého návodu v češtině.

Nano autokosmetika je určená pouze pro exteriér vozu?

V naší nabídce najdete nano autokosmetiku jak pro čištění exteriéru (karoserie, chromové prvky, ochrana plastů, tekutě stěrače), tak pro čištění interiéru (ochrana kůže, impregnace) nebo pro čištění motoru. Stačí si vybrat v menu příslušnou kategorii.

Před čím chrání nano autokosmetika karoserii vozu?

Naše výrobky chrání karoserii před solí, náletovou rzí, asfaltem, pryskyřicí, brzdným prachem, UV zářením a ostatními vnějšími vlivy až po dobu 12 měsíců.

Balení autokosmetiky se mi zdá malé. Jak dlouho vydrží?

Díky síle složení a vysoké účinnosti nanočástic stačí opravdu malé množství. Nemusíte tak mít obavy, že by vám balení nano autokosmetiky nevystačilo pro ochranu celé karoserie.

Jaké způsoby dopravy a platby nabízíte?

Zboží zasíláme prostřednictví kurýrů GLS a PPL. Využít můžete také Zásilkovnu nebo Nejlevnější doručení na adresu. Při nákupu nad 400 Kč je doprava zdarma.

V rámci platby můžete volit mezi bankovním převodem, platbou kartou, rychlým online převodem nebo na dobírku. Ceny dopravy a způsobu plateb najdete zde.

Potřebujete poradit s výběrem?

Rádi vám poradíme s výběrem vhodné nano autokosmetiky s ohledem na vaše požadavky. Jednoduše nám zavolejte na tel. +420 608 907 075 nebo nám napište na info@nanoautokosmetika.cz.